Niedługo po zakończeniu 18. edycji show Polsatu "Taniec z gwiazdami" tancerze Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke poinformowali w podcaście "WojewódzkiKędzierski", że nie pojawią się na parkiecie w kolejnej edycji. Z programu wycofał się też jego wieloletni reżyser Wojciech Iwański. W środę okazało się, że w show nie zobaczymy już również jednej z gwiazd zasiadających w jury.
Ewa Kasprzyk znika z "Tańca z gwiazdami". To nie była jej decyzja?
Jurorami "Tańca z gwiazdami" od 14. edycji programu pozostawali: Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda oraz aktorka Ewa Kasprzyk. Polsat poinformował oficjalnie, że ten skład zmieni się w kolejnej edycji.
"Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z "Tańca z Gwiazdami" ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od jesieni 2024 roku" – poinformowano w mediach społecznościowych programu.
Nieoficjalne informacje, do których dotarł portal Plotek, rzucają jednak nowe światło na okoliczności rozstania Polsatu z aktorką. Według tych doniesień decyzja mogła być częścią większej strategii odświeżenia formuły programu.
Jak wynika z relacji anonimowego źródła związanego z produkcją, Ewa Kasprzyk nie miała planować odejścia z jednego z najpopularniejszych formatów rozrywkowych w Polsce. Informator twierdzi, że zmiany w składzie jury mogły zostać podyktowane chęcią wprowadzenia nowej energii i zwiększenia zainteresowania widzów kolejną odsłoną programu.
– Ewa dobrze czuła się w panelu jurorskim. Przecież to najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce. Na pewno nie chciała z tego rezygnować. Zadecydowano jednak, że zmiany muszą być, żeby widz nie czuł znużenia. Jury musi wzbudzać ekscytację na równi z uczestnikami – miał przekazać informator Plotka.
Czytaj też:
Zaskakujący uczestnik show Polsatu. Ujawniono, ile zarobiCzytaj też:
Znana aktorka odchodzi z show Polsatu. Budziła kontrowersje
