Niedługo po zakończeniu 18. edycji show Polsatu "Taniec z gwiazdami" tancerze Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke poinformowali w podcaście "WojewódzkiKędzierski", że nie pojawią się na parkiecie w kolejnej edycji. Z programu wycofał się też jego wieloletni reżyser Wojciech Iwański.
Okazuje się, że to nie jedyne odejścia z formatu. Zrezygnowała również jedna z gwiazd zasiadających w jury.
Ewa Kasprzyk znika z "Tańca z gwiazdami". Polecała drinka zamiast terapii
Jurorami "Tańca z gwiazdami" od 14. edycji programu pozostawali: Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda oraz aktorka Ewa Kasprzyk. Polsat poinformował oficjalnie, że ten skład zmieni się w kolejnej edycji.
"Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z "Tańca z Gwiazdami" ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od jesieni 2024 roku" – poinformowano w mediach społecznościowych programu.
– Dziękuję Ewie za te pięć edycji "Tańca z gwiazdami", podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Jej znajomość kunsztu aktorskiego pozwalała oceniać nie tylko taneczne umiejętności gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru, a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację – podkreślił Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu.
Przypomnijmy, że Ewa Kasprzyk wywołała skandal przy okazji poprzedniej edycji show. – Ja, gdybym miała iść na terapię albo na drinka, to poszłabym na drinka, bo taniej się płacze – stwierdziła aktorka, czym wywołała prawdziwą burzę.
Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie miejsce Ewy Kasprzyk w jury "Tańca z gwiazdami".Oficjalnie Polsat ujawnił już natomiast dwie gwiazdy, które wystąpią jesienią w show. Będą to aktorka Helena Englert i piosenkarka Marta "Mandaryna" Wiśniewska.
Czytaj też:
Celebryta wywołał burzę. "Znormalizowaliśmy chamstwo"Czytaj też:
"Przykro mi to pisać". Celebrytka zabrała głos w Dniu Ojca
